Бонусна програма

В період розпродажу з 01.06 по 31.08 промокод і бонусні бали не працюють

Поширені запитання

Хто ви?

Виробники дійсно модного одягу з великим каталогом моделей. Реально великим! Але все розкладено по віртуальних поличках, тому ви точно не заплутаєтеся.

Чому мені варто реєструватися на Freever? Знову купа спаму буде!

Ні і ще раз ні! Ми самі знаємо, як дратує, коли на пошту постійно сиплються листи. Особливо, коли чекаєш важливого повідомлення. Обіцяємо: наші меседжі будуть корисними, лаконічними і тільки про важливе. І так – не частіше одного разу на місяц. Якраз зберемо докупи всі найважливіші новини.

Чим інтернет-магазині Freever відрізняється від інших?

Довго хвалитися не будемо. Відразу перейдемо до цифр:

  1. «Солодкий» кешбек 5%. А тут взагалі робити нічого не треба: просто оформлюєте замовлення на будь-який не акційний товар, який вам сподобався, і отримуєте 5% на свій рахунок в особистому кабінеті.
  2. Самі, все самі! Ніяких перекупників і посередників: ми самі виробляємо всі речі, які ви бачите на віртуальних полицях. І для цього ми працюємо на повну потужність: вже понад 20 фабрик в 3-х країнах.

Хочете отримати ще більше вигоди? Для цінителів якості і приємних українських цін у нас є дропшипінг. Ознайомтеся з умовами тут.

Коли відбувається зарахування кешбек-балів на мій рахунок в особистому кабінеті? Коли я можу витратити бали?

Як тільки ви забрали з пошти замовлення, це відразу фіксується системою Freever. І бонус-гроші з’являються на вашому рахунку. Термін їх дії – 12 місяців.

* Якщо вам не підійшов товар/не сподобався/хочете інший (потрібне підкреслити), придбаний в рамках бонусної програми, ми повернемо вам витрачені гроші. Кількість балів у вашому особистому кабінеті скоректується автоматично системою Freever.

Як нараховуються бонусні бали за кешбек? Розкажіть детальніше.

При купівлі товару, який не проходить по акції, нараховується на баланс 5% від покупки. Але розраховувати вигоду, обіймаючи калькулятор, не доведеться: наша розумна система вже все порахувала. Результат її праці ви побачите відразу під ціною у вигляді балів: вони є віртуальним аналогом гривень, і можуть бути використані для наступної покупки.

Як я можу витратити бонус-бали?

Витратьте їх для оплати до 50% не акційних товарів. Це буде найбільш корисним тим, хто хоче купувати речі з останніх колекцій, які тільки з'явилися в продажу. До речі, для таких модників і модниць у нас є розсилка: так ви точно не пропустите новинки. Підпишись!

Чим ще порадуєте?

Вигодою. Серйозно! Саме тому ми так часто проводимо акції, а для особливих випадків є приємні знижки, розпродажі і святкові зниження цін. До слова, чули вже про останню бомбезну акцію? Тисни сюди і дізнавайся умови!