Куртка з верблюжої вовни

Куртка з верблюжої вовни

КУРТКА НА ВЕРБЛЮЖІЙ ВОВНІ — СПРАВЖНІЙ ХІТ ЦІЄЇ ЗИМИ!

Огляд популярних моделей бренду Freever.


Навіть якщо у вашому гардеробі для зими є пальто, а для весни плащ, то куртка була, є й завжди буде тим верхнім одягом, який добре підходить до будь-якого випадку, і без якого складно обійтися.

Сучасні моделі чоловічих і жіночих курток виготовляють із текстилю, болоні, шкіри, замші, плащової тканини, деніму, стрейчевого шкірозамінника. Усі вони мають різні експлуатаційні характеристики, проте в плані практичності лідером залишається поліестер — особливий вид синтетичної тканини з поліефірних волокон із характеристиками бавовни й зовнішнім виглядом вовни.

Для теплої осені і весни прекрасним рішенням буде легка демісезонна куртка з 100 % поліестеру, а для холодного міжсезоння та зими — модель із поліестеру на утепленій підкладці. В якості штучного наповнювача частіше за інших використовують: синтепон, холофайбер, тінсулейт. З натуральних найпопулярнішими вважаються пух, овчина і верблюжа шерсть.

Про останню ми і вирішили поговорити в цій статті. Чому? А тому, що в осінньо-зимової колекції верхнього одягу для чоловіків від популярного українського виробника Freever з’явилася серія нових, теплих, зручних і, як завжди модних речей — куртки на верблюжій вовні.

Огляд популярних моделей бренду Freever.

На відміну від класичного пуховика куртка на верблюжій вовні має менший об’єм і вагу, залишаючись водночас найтеплішою. І, повірте, це далеко не всі її переваги. Але для початку відповімо на цілком закономірне питання, що з’являється в багатьох, коли дивляться на цінник: «А чому так дорого?!»

Верблюжа вовна є найдавнішим утеплювачем, що використовує людина. Спосіб виробництва вовняних виробів мало змінився — удосконалювалися лише технології. Водночас, тренд на одяг із верблюжої вовни з’явився тільки на початку XXI століття. Було б помилкою вважати, що ці речі змінили світ моди кардинально, але цілком очевидно, що вони внесли новий акцент. Через деякий час, популярну для виготовлення предметів одягу та постільних речей сировину, почали використовувати в якості наповнювача для теплих речей. І сьогодні в будь-якому магазині середнього й дорогого цінового діапазону вам обов’язково запропонують купити куртку на верблюжій вовні.

«А чому так дорого?!»


Вироби з верблюжої вовни, виготовляють виключно з вовни неробочих тварин. У виробництві використовується верблюжий пух — підшерсття. У малюків його вичісують із грудей (такий пух цінується дуже дорого, тому що він найніжніший), а у дорослих осіб його не стрижуть і не вичісують, а просто збирають навесні, коли ті інтенсивно його скидають. Найякіснішою верблюжою вовною і верблюжим пухом у всьому світі визнають шерсть монгольських бактріанів — двогорбих кораблів пустелі. Залежно від щільності, верблюжа вовна може бути важкою або легкою. Вироби з неї гігроскопічні, легкі, мають низьку теплопровідність і добре дихають.

Куртка на верблюжому пуху — це Mercedes у світі зимового верхнього одягу, і коштує вона дійсно не дешево. А тепер саме час розібратися, що такого цінного є в цій вовні.

ОЦІНИВШИ ВСІ ПЕРЕВАГИ КУРТКИ НА ВЕРБЛЮЖІЙ ВОВНІ, ВИ ВЖЕ НІКОЛИ НЕ ОДЯГНЕТЕ СВОЄ СТАРЕ ПАЛЬТО!

Або 6 причин, чому наповнювач із верблюжої вовни кращий у світі.


Переваги куртки на верблюжій вовні

6 причин, чому наповнювач із верблюжої вовни кращий у світі

Серед усіх видів вовни верблюжий пух — найуніальніший. Справедливо буде сказати, що це найідеальніший нетканий матеріал, що має такий набір дивовижних властивостей, які в природі часто зустрічаються окремо й дуже рідко разом.


  • По-перше, верблюжий пух легкий і дуже теплий, тому що волоски мають унікальну порожню будову. Зовнішня поверхня волоска покрита тонким шаром ланоліну (тваринний віск), тому він не боїться води. Внутрішня наділена поглинальною властивістю, тобто здатна вбирати зайву вологу. Під час зміни температури діаметр порожнини волосків теж змінюється: в кімнатній температурі шерсть виштовхує вологу, а температура тіла його розширює і він вбирає зайві випаровування. Але варто тільки зняти одяг, як він тут же починає сохнути, причому, набагато інтенсивніше, ніж будь-яка інший. Тому, під час тривалого носіння речі з верблюжої вовни ви ніколи не спітнієте, і будете почувати тільки одне — сухе тепло.

  • По-друге, верблюжа вовна — гіпоалергенна. Причому вона є такою ще з моменту своєї появи, а не тому, що її обробили вакуумом (як це роблять з іншими видами вовни, наприклад, тим же пухом або вовною вівці). Уся річ у тому, що ні на поверхні, ні всередині верблюжих волосків практично немає жирів. А, як відомо, саме жир є тим живильним середовищем для мікроорганізмів, результати життєдіяльності яких найчастіше і викликають алергічні реакції в гіперчутливих до алергенів людей.

  • По-третє, порожня структура волоса вільно пропускає повітря тому парниковий ефект в одязі з верблюжої вовни або в одязі, де вона використовується, як наповнювач — не загрожує.

  • По-четверте, верблюжа вовна пружна, еластична, має малу питому вагу, має достатню міцність і зносостійкість.

  • По-п’яте, завдяки воску ланоліну, верблюжа вовна нейтралізує токсини і знімає статичну електрику, а не множить їх, як це робить звичайна вовна. Тому, речі з «верблюжки» такі зручні в догляді й експлуатації.

  • По-шосте, вироби з верблюжої вовни (завдяки все тому ж ланоліну) не тільки полегшують життя при артритах, артрозах, подагрі, остеохондрозі, варикозах і інших захворюваннях, вони дивно теплі на дотик і їх приємно носити. Крім того, вовна має здатність відштовхувати пил і захищає людину від впливу електромагнітних полів. Про це на нашій куртці свідчить спеціальний знак.

Серед недоліків є один специфічний — верблюжа вовна подобається не тільки людям, а й молі. За недотримання правил зберігання вовняних виробів це дрібна комаха здатна привести одяг у повну непридатність.




МАТЕРІАЛ ВЕРХУ КУРТОК — 100 % ПОЛІЕСТЕР.

В одязі з поліестеру практично завжди тепло й сухо.


Поліестер — це довговічна синтетична тканина, яка дуже добре показує себе в процесі експлуатації. Відрізняється малою вагою (1 м2 тканини важить усього 320 гр.), і демонструє високу ступінь захисту від снігу, дощу, низьких температур, вітру й УФ променів. Ненатуральність тканини не позначилася погано на її зовнішньому вигляді й тактильних якостях — поліестер виглядає красиво й дуже приємний на дотик.

Матеріал стійкий до тертя й розтягування. Він майже не мнеться, легко стирається, швидко сохне. За дотримання простих правил експлуатації й догляду — не вигоряє й не вицвітає. Хороші водовідштовхувальні властивості запобігають появі плям. Поліестер стійкий до забруднень, не скачується й не вбирає запахи. Низька еластичність тканини дозволяє одягу добре зберігати форму, а синтетична основа не схильна до гниття або цвілі у вологих умовах.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ КУРТОК.

Якщо побачите куртку або пуховик із градусником — не дивуйтеся, це верхній одяг із клімат-контролем.


Лицьова і внутрішня сторона куртки — стьобана, виконана в техніці орнамент і складається з 4 шарів: двох тканинах (поліестерових) і двох утеплювачів (холофайбер + верблюжа вовна). Між собою вони скріплюються стежкою, яка утворює геометричний рельєфний малюнок на поверхні.

Конструктивні особливості курток


  • Підкладка: поліестер.
  • Шви: міцні і проклеєні.
  • Крій: прямий, трохи звужений.
  • Температурний режим: від + 10 ° С до -20 ° С.
  • У моделі SF 69069 каптур утеплений і знімний.
  • Хутро каптура: натуральний єнот, узлісся можна зняти.
  • У моделі SF 9014 комір на хутрі — натуральний кролик.
  • На рукавах подвійні манжети, у тому числі внутрішній еластичний.
  • Наповнювач комбінований: холофайбер + верблюжа шерсть (до тіла).
  • Кишені на блискавках: 2 зовнішніх і 2 внутрішніх із захистом від шкідливого випромінювання.
  • Опція «клімат-контроль» — є градусник, який показує температуру всередині куртки.

Народна мудрість говорить: «Здоров’я й щастя йде у ногу з верблюдом». У вас є можливість відчути на собі чудові властивості верблюжого пуху й оцінити вірність цієї мудрості, а отже зробити своє життя й життя близьких, здоровішим й комфортнішим.