Як зав'язати шарф на пальті?

Як зав'язати шарф на пальті?

Він був пов’язаний на шиях воїнів теракотової армії першого китайського імператора Цінь Шихуанді. Його носили представники будь-яких класів, релігій та родів військ. Одні використовували довгий шматок матерії в суто утилітарних цілях — для захисту від негоди. Інші, крім прямого призначення, часто зверталися до нього задля створення естетичних привабливих нарядів. Третім він служив релігійною символікою. А четвертим — як відмінність на уніформі для позначення персональних чинів, посад, військових та спеціальних звань.

Історія шарфу налічує понад 2 000 років! У країнах з холодним кліматом його основне призначення - захист від холоду, тому шарф пов'язують навколо шиї та, як правило, носять разом із головним убором. На територіях зі спекотною та сухою погодою їм захищають голову, волосся та частково обличчя від сонця, піску та пилу. Але в багатьох країнах шарф – це просто модний аксесуар, який носять на голові, шиї, плечах, талії та навіть стегнах. Існує більше десятка різновидів шарфів, які відрізняються кроєм, функціоналом, матеріалом та технікою драпірування. До речі, гідно оцінити як практичні, а й естетичні якості шарфу змогли лише наприкінці ХХ століття. З того часу будинки моди стали включати його до своїх колекцій.

Сучасні шарфи — це чудовий спосіб додати родзинку до формальних, неформальних та повсякденних образів. Якщо хочете спробувати щось нове у своєму гардеробі — використовуйте різні вузли та техніки драпірування, експериментуйте з різними кольорами, принтами, текстурами та розмірами шарфів. Дізнайтеся, як зав’язати шарф на пальто, й у вас буде не тільки те, що зігріє в прохолодний день, але й те, що додасть вам індивідуальності та стилю без особливих зусиль.

З цієї публікації ви дізнаєтесь:

  • Як зав’язати шарф на пальті з коміром?
  • Як зав’язати шарф на пальті без коміра?
  • Як зав’язати шарф на пальті з капюшоном?
  • Поради чоловікам про те, як носити шарф.

ЯК ЗАВ’ЯЗАТИ ШАРФ НА ПАЛЬТО З КОМІРОМ?

Неможливо уявити повноцінний демісезонний або зимовий образ у пальті з коміром без шарфа. Сучасний асортимент цього аксесуара настільки великий, що про особливості кожної окремої моделі можна говорити годинами. Великий вибір фасонів позитивно впливає на зовнішній вигляд модниць, даючи змогу створювати не схожі один на одного образи. Як правило, ширина виробу варіюється в межах 15–35 см, а довжина 120–230 см. Але, навіть, модель відносно невеликих розмірів здатна кардинально змінити сприйняття вбрання. Яким чином? Методом зав’язування.

На сьогодні існує понад 30 варіантів, які легко можна повторити в повсякденному житті. Щоразу, зав’язуючи улюблений аксесуар по-новому, ви змінюватиметеся, не докладаючи практичних ніяких зусиль, і виглядатимете стильно. Нижче ми розглянемо найактуальніші та найпопулярніші способи, як зав’язати шарф на пальто з коміром.

Класичне намотування

Це найпростіший варіант зав’язування, який виконується в кілька рухів. Шарф великого розміру (180 см і більше) накиньте на шию. Вирівняйте кінці виробу. Перекиньте кожен із них назад. Схрестивши кінці за шиї, поверніть їх уперед.

Класичне намотування

Вільний художник або напів петля

Цей спосіб підходить для теплої та безвітряної погоди. Накиньте шарф на шию так, щоби кінці були спереду. Вирівняйте їх, після чого один закиньте через плече. На свій розсуд відрегулюйте довжину кінців. Якщо шарф широкий, то кінець, що йде на спину, може прикрити частину грудей та плече.

Вільний художник або напів петля

Шарф заправлений за пояс

Цей авангардний варіант було вперше продемонстровано у 2019 році. Довгий шарф накидається на шию. Його кінці вирівнюються спереду та заправляються за пояс, паралельно один одному або навхрест. Дуже ефектно виглядає образ у якому аксесуар має такий самий принт, як у пальто, але в іншому кольорі.

Шарф заправлений за пояс

ЯК ЗАВ’ЯЗАТИ ШАРФ НА ПАЛЬТО БЕЗ КОМІРА?

Пальто з коміром «стійка» суворого силуету заслуговує на особливу увагу. Верх відмінно поєднується з шийними хустками. Але щільні та легкі шарфи також органічно доповнюють образ. Зав’язати шарф на пальто без коміра можна перерахованими вище способами, а також використовувати варіанти «снуд, як варіант класичного намотування», «зворотне намотування або петля», спосіб «косинка», «проста краватка».

Снуд, як варіант класичного намотування

Найпростіший і найпопулярніший варіант «класичного намотування» можна виконати за допомогою снуда — кільцевого шарфа без початку та кінця. Щільна фактура та кільцеподібна форма чудово зберігає тепло, а тому ідеально підходить для холодного міжсезоння та зими. Снуд може бути різного розміру, залежно від цього його можна носити у вигляді одного, двох або трьох кілець. Носити їх можна не тільки на шиї, але і як головний убір, що робить цей шарф дуже універсальним.

Снуд, як варіант класичного намотування

Косинка

Складіть шарф навпіл таким чином, щоби спереду по центру грудей утворилася форма, наближена до трикутної. При цьому кінці йдуть на спину. Далі, схрестивши кінці за шиєю виводимо їх уперед, і зав’язуємо в гарний вузол, на власний розсуд: поверх трикутника або ближче до шиї.

Зворотне намотування або петля

Найпрактичніший варіант — аксесуар красиво облягає шию спереду. Шарф великого розміру накидаємо на шию так, щоби спереду утворилася петля, а кінці йшли назад. Далі, схрестивши кінці за шиєю, виводимо їх уперед.

Зворотне намотування або петля

Проста краватка

Візьміть шарф за кінці і складіть навпіл. Зі спини покладіть його на шию так, щоби петля шарфа знаходилася в одній руці, а обидва кінці — в іншій. Просунувши кінці в петлю, утворіть вузол. На свій розсуд затягніть його ближче до шиї або залиште вільним на грудях. Щоби «проста краватка» виглядала стильно, шарф має бути об’ємним.

Просто та лаконічно

Ефектно виглядатиме фактурний шарф, модель оригінального забарвлення, незвичайний варіант, наприклад, з бахромою або дуже великої в’язки. У такому разі аксесуар стане головною скрипкою у вашому образі. Накиньте його на шию так, щоб обидва кінці вільно висіли спереду.

Фактурний шарф

ЯК ЗАВ’ЯЗАТИ ШАРФ НА ПАЛЬТО З КАПЮШОНОМ?

Використовувати шарф можна з пальто будь-якого фасону, зокрема з капюшоном. Головне, визначитися, як використовуватиметься головний убір. Якщо капюшон буде одягнений, то шарф зав’язуємо під ним, а якщо знятий, то поверх нього. В останньому випадку можна скористатися різними способами зав’язування з тих, що ми описали вище, але не вибирайте об’ємні шарфи.

Як зав’язати шарф на пальто з капюшоном?

ПОРАДИ ЧОЛОВІКАМ ПРО ТЕ, ЯК НОСИТИ ШАРФ

Просте обертання або класичний фліп

Це найпростіший і універсальний варіант, який має чудовий вигляд з будь-яким демісезонним та зимовим верхнім одягом у класичному, кежуал та спортивному стилі. Шарф має бути довжиною від 150 см. Оберніть аксесуар навколо шиї так, щоб обидва кінці були спереду або один ззаду. Чим довше шарф, тим більше можна зробити обертів.

Просте обертання або класичний фліп

Цей же варіант, але з кінцями, один із яких на 30 см довший за інший називається «класичний фліп». У такий спосіб можна носити шарф і зі спортивною курткою та класичним пальто з кашеміру.

Класичне драпірування

Це ідеальний варіант для чоловіка, який не хоче морочитися з «вузлами», та водночас хотів би мати простий і елегантний зовнішній вигляд при розстебнутому верхньому одязі. Такий спосіб доречний із пальто, піджаком та курткою. Шарф має бути з тонкого м’якого матеріалу. Складіть навпіл уздовж і дайте йому рівномірно висіти на шиї з кожного боку.

Класичне драпірування

Європейська петля (або паризький чи французький вузол)

Вибирайте цей спосіб, якщо хочете надати образу трохи вишуканості та багато тепла. Французький вузол чи європейська петля — це ідеальний варіант для любителів стилю Casual. Для чоловіка середнього росту ідеальна довжина шарфу повинна бути не менше 170 см. Складіть шарф навпіл і накиньте його навколо шиї так, щоби в одній руці була петля, а в другій обидва кінці аксесуара. Пропустіть кінці в петлю й підтягніть її до шиї на зручну відстань.

Європейська петля

Вузол Аскот

Це один із найвитонченіших способів зав’язати шарф під лацкани пальто, піджака або куртки. Для такого вузла необхідно використовувати тільки тонкий кашемір або шовковий аксесуар.

Вузол Аскот

Накиньте шарф на плечі так, щоби кінці були попереду на одному рівні. Покладіть кінець «А» поверх кінця «В». Пропустіть кінець «А» під кінець «В» у петлю, що утворилася так, щоби кінець «А» вийшов назовні й покрив рівномірно кінець «В». У разі потреби відрегулюйте довжину обох кінців. Також відрегулюйте вузол (ближче до шиї або далі від неї) і заправте обидва кінці під лацкани пальто, куртки або піджака.

Шарф як аксесуар для створення стильних образів

Якщо ви вперше звернулися до шарфа, як до аксесуара для створення стильних образів (а не просто, як до утилітарної речі), то спочатку зробити правильний вибір на користь кількох моделей здається складним. Але, як тільки ви визначитеся зі стилем, кольором, фактурою і відпрацюєте навички зав’язування шарфу, ви здивуєтеся, як раніше без них обходилися.

  • Навіть, коли створюєте стильний образ, завжди використовуйте шарф, як функціональний предмет одягу, і тільки потім, як модний елемент.
  • Носіть його так, як вам зручно.
  • Шарф — це не краватка, тому тримайте аксесуар трохи вільніше.
  • Перш ніж вибрати шарф і відповідний до нього «вузол», вирішіть, який образ ви хотіли б втілити, і наскільки теплим він має бути.
  • Для осені та весни вибирайте вироби з не надто щільних матеріалів. Вони дозволяють легко використовувати різні вузли, а за необхідності швидко послабити або затягнути аксесуар.
  • Для зими найкращим рішенням буде більш щільна та об’ємна модель із «європейським» вузлом.
  • На офіційні заходи використовуйте шийну хустку або тонкий шарф із вузлом «аскот».
  • Для повсякденного образу виберіть щось просте, наприклад, «класичний фліп».

Отримуйте задоволення та висловлюйте свій унікальний стиль через шарф! Коли в тебе є 2–3 гарні моделі, то інші аксесуари та прикраси просто не потрібні.