Freever Будь У Тренді Скрізь Та Завжди

Про нас

Freever - популярна українська торгова марка одягу та аксесуарів для спорту та активного відпочинку. Компанія заснована в 2012 року.У даний момент володіє мережею з 36 фірмових магазинів. Головний офіс розташований в місті Одеса. Аутсорсингове виробництво FREEVER розміщено на 20 фабриках в трьох країнах світу.

Можливо, Ви запитаєте, як ми завоювали і продовжуємо завоювати довіру наших клієнтів? Відповідь проста. Місія українського виробника - надати кожному бажаючому стильну, якісну і функціональну одяг для спорту і активного відпочинку. Брендові речі Freever - це завжди модно, це завжди висока якість, максимальний ступінь комфорту і доступна вартість. Вони надихають ефективними рішеннями, про які ви не знали, але в яких завжди потребували, і без яких не зможете обійтися в подальшому.

Тим, хто сповідує активний відпочинок на свіжому повітрі, любить спорт (сноубординг, гірські лижі, альпінізм) сподобається багата колекція речей Freever в Україні. Каталог інтернет-магазину компанії представлений чоловічого, жіночого та дитячого одягу для спорту, а також одягом outdoor. Кожен зможе підібрати оптимальний варіант екіпіровки на свій смак, будь то:

  • лижний костюм, куртка або штани;
  • спортивна кофта, жилет або пуховик;
  • джинси, шорти, футболки та одяг для фітнесу.

Крім базових речей пропонується великий вибір аксесуарів:

  • бафи і шапки;
  • термошкарпетки і балаклави;
  • рукавички і лижні маски;
  • шоломи, сумки і рюкзаки.

ОДЯГ FREEVER - ЗРУЧНО В БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ І В БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ.

Freever створює трендовую одяг, яка відповідає всім європейським стандартам якості. Компанія славиться увагою до дрібниць. Кожна деталь одягу дарує максимальний комфорт. Речі зручні, комфортні і практичні. Присутній смілива колірна гамма. Допускаються різноманітні комбінації використання. Це пояснює, чому багато речей Freever, спочатку орієнтовані тільки на спорт, вже давно використовують у повсякденному житті для створення виразних образів в стилі «All-out-casual», «Sport-casual» і «Street-casual».

Вибравши одного разу Freever, ви будете повертатися до нього знову і знову, адже ми прагнемо робити ваше життя комфортнішим.

Відчути по справжньому СВОБОДУ ВИБОРУ З FREEVER - БУДЬ FREE EVER!

ОДЯГ FREEVER

Ще якихось 10 років тому словосполучення «український бренд спортивного одягу» найчастіше викликало подив. А сьогодні «Сlothes Freever designed by Ukraine» має великий попит як на внутрішньому ринку, так і за його межами. Речі українського бренду дізнаються. Їх люблять носити, і тому із задоволенням купують.

КОМФОРТ У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ ТА У БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ.

Freever створює трендовий одяг, який відповідає всім європейським стандартам якості. Компанія славиться увагою до дрібниць. Кожна деталь одягу дарує максимальний комфорт. Речі зручні, комфортні та практичні. Є смілива колірна гама. Допускаються різноманітні комбінації використання.

БУДЬ FREE EVER!

Багато речей Freever, спочатку орієнтовані лише на спорт, вже давно використовують у повсякденному житті для створення виразних образів у стилі «All-out-casual», «Sport-casual» та «Street-casual».

Вибравши одного разу Freever, ви повертатиметеся до нього знову і знову, адже ми прагнемо робити ваше життя більш комфортним і гармонійним.

Freever в цифрах

1.2

МЛН ТОВАРІВ ПРОДАНО

25

МАГАЗИНИ ВЖЕ ВІДКРИТІ

1754

ПРЕДМЕТИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

531000

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ


Freever тримає вас у русі

Оновлений пояс товстий ззаду та тонкий спереду, завдяки чому шорти зручно утримуються на місці під час присідань, стрибків чи будь-яких швидких тренувань.