Нова колекція

Гірськолижна дитяча куртка Freever AF 21622 мультиколор
Міжнародна доставка
NEW
Гірськолижна дитяча куртка Freever AF 21623 мультиколор
Міжнародна доставка
NEW
Гірськолижна дитяча куртка Freever AF 21624 мультиколор
Міжнародна доставка
NEW
Гірськолижна дитяча куртка Freever AF 21686 мультиколор
Міжнародна доставка
NEW
Гірськолижна куртка дитяча Freever AF 21688 сіра
Міжнародна доставка
NEW
Гірськолижна куртка дитяча Freever AF 21688 салатова
Міжнародна доставка
NEW
Гірськолижна куртка чоловіча Freever AF 21634 салатова
Міжнародна доставка
NEW
Гірськолижний комбінезон дитячий Freever AF 21609 мультиколор
Міжнародна доставка
NEW
Гірськолижний комбінезон дитячий Freever AF 21610 мультиколор
Міжнародна доставка
NEW
Гірськолижний комбінезон дитячий Freever AF 21631 мультиколор
Міжнародна доставка
NEW
Дитячий гірськолижний костюм FREEVER 21622-512
Міжнародна доставка
NEW
Дитячий гірськолижний костюм FREEVER 21622-514
Міжнародна доставка
NEW
Дитячий гірськолижний костюм FREEVER 21622-911
Міжнародна доставка
NEW
Дитячий гірськолижний костюм FREEVER 21623-514
Міжнародна доставка
NEW
Дитячий гірськолижний костюм FREEVER 21623-518
Міжнародна доставка
NEW
Дитячий гірськолижний костюм FREEVER 21623-911
Міжнародна доставка
NEW

Заснована в Україні у 2012 році, компанія Freever є одним із провідних вітчизняних виробників модного одягу й аксесуарів для спорту та активного відпочинку. Щорічно число шанувальників бренду зростає. Цінителі стильною і зручного одягу не залишають без уваги нові колекції Freever. Кожна з них — це прагнення вітчизняного виробника об’єднати інноваційні технології в пошитті, з модними трендами в одязі, високою якістю й низькою собівартістю.

Якщо ви хочете одягатися модно і стильно, вам варто знати, про всі новинки виробника. Для цього ми підготували спеціальний розділ NEW FREEVER. Тут кожен може ознайомитися, вибрати й купити одяг Freever, поповнивши свій гардероб моделями з нової колекції улюбленого бренду.

НОВА КОЛЕКЦІЯ FREEVER: ПОКАЖІТЬ ОТОЧУЮЧИМ, ЩО У ВАС Є СМАК І ВИ ГОТОВІ ДО ЕКСПЕРИМЕНТІВ.

Традиційно нові надходження Freever радують різноманіттям асортименту, який дарує можливість складати гармонійні сети для тренувань, активного відпочинку та повсякденного використання вдома. Вибір комплектів одягу представлений наступними категоріями:

  • Верхній одяг.
  • Спортивний одяг.
  • Гірськолижний одяг.

Спортивний стиль в одязі відповідає останнім тенденціям моди й легко вливається в street style. Речі freever з нової колекції вражають своєю вишуканістю і красою, радують практичністю й універсальністю, дивують багатством кольорової палітри, зручним кроєм і функціональністю. Багато що з колекції гармонійно поєднується, як з осінньо-зимовими, так і весняно-літніми луками. Такий одяг буде, особливо актуальним для активних людей, що прагнуть відповідати викликам часу.

  • Важливою частиною правильного способу життя є спорт, активний відпочинок і прогулянки на свіжому повітрі. Freever доповнила свою нову колекцію верхнього одягу стильними моделями зручних курток і жилетів для всієї сім’ї. Тому, вам не доведеться відмовлятися від корисних звичок у холодну пору року.
  • Нова колекція жіночого спортивного одягу Freever — це витонченість ліній і підкреслена жіночність кожної моделі, не на шкоду функціональності одягу. Асортимент представляють: спортивні кофти, штани й костюми, лосини, капрі, майки, топи й кроп топи для фітнесу.
  • Нова колекція чоловічого спортивного одягу Freever відрізняється наявністю великого асортименту позицій, розмірного ряду й різноманітністю використовуваних матеріалів. Функціональні спортивні костюми, комфортні чоловічі кофти і спортивні штани, чоловічий одяг для фітнесу, тайтси, рашгарди — будь-яка модель або комплект стане ідеальним подарунком синові, чоловікові, батькові.

Український виробник завжди тримає якість своєї продукції на високому рівні. Дизайнери Freever дуже скрупульозні до кожної деталі, до кожного стібка. Тому ґрунтовно працюють над кожним штрихом майбутньої моделі з тим, щоби річ була максимально зручною й неперевершеної якості.

Великий асортимент товарів і повна розмірна сітка дає можливість людям із різною комплекцією, смаками і фінансовими можливостями вибрати оптимально відповідний одяг Фрівер із нової колекції. Навіть найвибагливіший покупець, обов’язково знайде тут те, що презентуватиме його в найбільш виграшному світлі.

Приємного шопінгу!

Докладніше