Чоловіча куртка з підігрівом: огляд популярної моделі від бренду Freever

Чоловіча куртка з підігрівом: огляд популярної моделі від бренду Freever

Добре, що наші речі стають все більш технологічними!
Зустрічайте, гарячу новинку холодного сезону від популярного українського бренду одягу для спорту та відпочинку компанії Freever — парка IWARM Freever SF. Це куртка з підігрівом, купити її можна в офіційному інтернет-магазині виробника freever.ua

ЗИМОВА КУРТКА З ПІДІГРІВОМ IWARM FREEVER

Забудьте про застуджену шию і поперек: включіть тепло й регулюйте нагрів, коли це необхідно!Перше, що спадає на очі — нічим не примітний зовнішній вигляд куртки. Виглядає вона досить мінімалістично, навіть занадто. Повністю позбавлена яскравого декору. Підкладка без хутра. Його також немає на комірі й по краю капюшона, як заведено в класичних парок. Замість цього виробник зробив основний акцент на якість, технологічність, силует і особливість виконання.


Модель IWARM Freever SF — це чоловіча зимова куртка з підігрівом. Про це говорить невеликий мануал на підкладці виробу й ледь помітна кнопка зовні. У всьому іншому куртка ні чим не відрізняється від звичайної зимової парки без хутра, яких ринок верхнього одягу пропонує безліч. Та ми знаємо, що «диявол криється в деталях». У цій моделі малопомітною складовою деталлю, яка сильно впливає на суть виробу, є система обігріву.


Для генерації й утримання тепла в куртці виробник використовує технологію регульованого нагріву. Нагрівальний елемент із вуглецевого волокна розташований на спині, від шиї до попереку. Збільшуючи або зменшуючи рівень тепла одним натисканням кнопки, користувач може швидко адаптуватися до мінливих умов.


Живиться система від звичайного Power Bank, який не входить у комплектацію виробу й купується окремо. Ємність батареї має бути не нижче ніж 5 000 мАгод. Вуглецеві волокна нагріваються за секунди й можуть працювати настільки довго, на скільки вистачить потужності вашого пауербанку.


Нагрівальний елемент куртки підключається до зарядного пристрою через USB кабель, захований у внутрішню кишеню вироба. Обігрів включається за допомогою кнопки, що розташована на зовні куртки, на правій кишені.


На вибір є 3 режими: 40 C (білий), 46 C (помаранчевий) і 53 C (червоний колір), про що свідчить індикація на кнопці включення. Перемикання між режимами відбувається поодиноким натисканням кнопки.Орієнтовний час роботи нагрівального елементу від Power Bank ємністю 5000 мА наступна:


  • режим 40 С — від 5 до 7 годин;

  • режим 46 C — від 4 до 6 годин;

  • режим 53 С — від 2 до 4 годин.

У системі обігріву використовуються матеріали, що забезпечують максимальну довговічність, гнучкість, а також міцність на розрив і стирання. Куртку можна прати в машинці «Автомат» у режимі “Дбайливе прання” за температурою 30 C, з дотриманням рекомендацій щодо догляду за виробом.

Інші особливості куртки з підігрівом.

МАТЕРІАЛ ВЕРХУ.

Матеріал верху — вітро і вологостійка мембрана. Це особливий вид тканини зі спеціальною структурою, яка забезпечує необхідний рівень водонепроникності й паропроникності. У нашій куртці вони, відповідно — 10 000 мм і 10 000 грам на м2. Про що говорять ці характеристики?

  • Водопроникність 10 000 мм — це хороший захист від сильного дощу й мокрого снігу (вище неї тільки екстремальний рівень 10 000 — 20 000 мм).

  • Паропроникність 10 000 гр / м2 — це середній показник. Тобто — куртка добре підходить для тривалих прогулянок у середньому темпі. Скільки б ви довго не ходили, волога випаровується швидко, ви не потієте і вам комфортно. Для порівняння, речі з показником паропроникності від 15 000 гр / м2 і вище створені для тривалих високоінтенсивних навантажень, таких як: біг, лижі, катання на сноуборді.

МАТЕРІАЛ УТЕПЛЮВАЧА.

У якості наповнювача використовується Холофайбер. Це нетканий матеріал, що складається з пустотілих поліестерових волокон, скручених у вигляді спіральних пружин. Саме пустотілість волокон забезпечує кращу теплоізоляцію, а спіралевидна конфігурація дозволяє виробу зберігати свою форму й легко відновлювати її. На практиці це означає, що утеплювач менше злежується. Тому речі на холофайбері, навіть після тривалої експлуатації, добре тримають форму. Утеплювач екологічно чистий і нетоксичний, не вбирає вологу й запахи, не підтримує горіння.

Як і будь-який інший утеплювач Холофайбер має певний температурний режим. Однак, обираючи верхній одяг для тієї чи іншої погоди, важливе знати кількість використаного утеплювача. Цей показник виражається в грамах на 1м2. У нашій куртці його щільність становить 240 гр / м2. Це говорить, що перед вами, безумовно, зимовий одяг, який можна носити до температури — 25 C.

КОНСТРУКТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ.

Куртка з підігрівом IWARM Freever SF забезпечена стягуючою гумкою на поясі і внутрішніми еластичними манжетами на рукавах. У комплексі ці конструктивні елементи досить добре перешкоджають проникненню холоду ззовні і зберігають тепло всередині виробу. Капюшон незнімний, але на зав’язках, що дозволяє регулювати щільність посадки. У куртки є «мільйон кишень»: з зовні їх тільки 6! З них 2 — на грудях, вони прорізні на блискавках, а 4 великих накладних кишені з боків, ці закриваються на кнопках. Для більшої свободи рук і зручності носіння куртки в приміщеннях (наприклад, у торгових і розважальних центрах) всередині виробу передбачені лямки — вони дозволяють накинути на себе куртку, як рюкзак.

Куртка створена так, що б не тільки виробляти тепло, але й довго його зберігати. Тому в неї є вітро і влаго захисна мембрана, висока щільність утеплювача, незнімний капюшон, манжети й затяжка на поясі. Гарна термоізоляція й ефективна регульована технологія обігріву дозволить одягати під куртку мінімум одягу і відчувати себе комфортно в міцний мороз і вітряну погоду з опадами (головне не забути пауербанк ).

У вас є можливість купити куртку з підігрівом за ціною виробника, оформивши замовлення на сайті Freever.ua