Баннер слева
Баннер справа

freever.ua

МАГАЗИН ОДЯГУ ДЛЯ СПОРТУ І АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ

Бренд Freever - популярна українська торгова марка одягу та аксесуарів для спорту та активного відпочинку. Компанія заснована в 2012 року.У даний момент володіє мережею з 36 фірмових магазинів. Головний офіс розташований в місті Одеса. Аутсорсингове виробництво FREEVER розміщено на 20 фабриках в трьох країнах світу: в Польщі, Туреччині, Китаї.

Freever виробляє одяг для всіх, хто так чи інакше залучений в спорт і любить подорожі. Основні напрямки виробництва:

  • одяг для гірськолижників;
  • одяг для сноубордистів;
  • аутдор одяг;
  • зимовий одяг.

Компанія є постійним учасником ISPO Beijing, ISPO Munich і CPM - головних мульти-сегментних виставок спортивних товарів і послуг, на яких збираються найважливіші гравці спортивного ринку, представники провідних брендів та лідери думок

Речі Freever - це ідеальне поєднання функціональності, технологічності і моди. Гірськолижні і спортивні костюми, мембранні комбінезони, куртки, термобілизна і одяг для фітнесу виготовляється зі спеціальних тканин. Це сверхтеплий, непромокальні і не продуваються матеріали, які забезпечують правильний теплообмін.

Дізнайтеся, що про нас говорять!
 
 

— Александра

Померяли костюм на ребенка - очень понравился! Малыш и снимать не захотел! О цене доставки уже и забыли. Спасибо еще раз! Спасибо за качественную упаковку и бонус в виде фирменных карты и пакета. Побольше Вам покупателей!

 
 

— Дмитрий

Выражаю огромную благодарность всем сотрудникам. Молодцы, быстро, качество мне очень понравилось. Необходим был обмен на размер больше, оформили без проблем. Спасибо Вам. Будем обязательно обращаться. Теперь необходимо подобрать курточку супруге.

Дізнатися інші думки

Правила покупки

1 крок

Залиште заявку через корзину на сайті або звертайтеся за телефоном.

2 крок

Скористайтеся консультацією менеджера, узгодьте всі деталі покупки.

3 крок

Внесіть передоплату 150 грн, залишок ви можете сплатити при отриманні.

4 крок

Отримайте замовлення в пункті самовивозу в м Одеса або в найближчому відділенні «Нової Пошти».