Код: 21628-137
Є в наявності

Парка жіноча Freever AF 21628 бежева

  • 9 592 грн.
  • 13 068 грн.

Колір:


Таблиця розмірів
Не впевнені, який розмір вибрати?
Увага! Модель маломірна!

Парка жіноча Freever AF 21628 - стильна та неймовірно тепла, універсальна, максимально зручна та незамінна для холодної пори року річ. Розроблена таким чином, щоб максимально довго зберігати тепло та не дати промокнути. Зовнішня тканина з мембраною захищає від вітру та мокрого снігу. А внутрішня підкладка наповнена суперефективним утеплювачем нового покоління довго зберігає тепло тіла. Обидва шари куртки мають хорошу паропроникність, що повністю виключає всередині ефект «сауни». Усі шви проклеєні. Центральна блискавка – з двома бігунками. Для найкращої герметичності її прикриває широка вітрозахисна планка на кнопках. Внутрішні манжети з еластичного трикотажу, а зовнішні – регулюються на липучках. Капюшон прикрашає натуральне хутро з американського єнота. Передбачені місткі внутрішні та зовнішні кишені.

Рекомендації по догляду:

  • делікатне прання при температурі не вище 30° гелеподібними засобами для кольорових тканин
  • при локальному забрудненні попередньо можна використовувати рідкий засіб для виведення плям без вмісту хлору
  • віджимання на низьких оборотах
  • не сушити в сушильній машині
  • можлива хімчистка

Кому
Жінці
Тип
Парки
Сезон
Зима
Колір
Бежевий
Стиль
Casual
Фасон
Приталений
Вид
З коміром
З хутром
Утеплений
Довжина
Поколіна
Матеріал
100% polyester
Підкладка
Штучне хутро
100% polyester
Утеплювач
Холлофайбер
Наявність мембрани
Так
Склад утеплювача
Поліефірне волокно 160г/м²
Капюшон
Є
Конструктивні особливості
Знімне хутро
Знімний капюшон
Хутро
Американський єнот
Натуральний
Застібка
Блискавка
Змійка
З двома бігунками
Внутрішній манжет
Так
Регульований зовнішній манжет
Так
Захист від вітру
Так
Проклеєні шви
Так
Утяжки з фіксатором
На капюшоні
Кількість кишень
2 внутрішніх
4 зовнішніх
Колекція
AF
Температурний режим
від -20°С до +5°С
Країна-виробник
Китай (контрактне виробництво)
Вітрозахисна планка
Кнопки
Так

Доставка:
Міжнародна доставка не здійснюється.Міжнародна доставка з України у будь-яку точку світу.
Вартість:
Варіюється залежно від пункту призначення.
Зв'язок:
WhatsApp: 380667425777
Платежі:

Відгуки
Про товар Парка жіноча Freever AF 21628 бежева
Загальний рейтинг
5
На підставі
4 відгуків
5
4
Наталя
12 січня 2026
Добрий вечір. Парку забрали і вже випробували. Якість дуже сподобалася і розмір гарно підійшов - дякую, що допомогли зорієнтуватися. Єдиний нюанс - парка не бежева, як було вказано в описі, фактично вона світла з зеленим відтінком.
Юлія
08 вересня 2025
Як завжди все супер, якісна, гарна тканина, фурнітура, маю вже кілька речей з freever, не можу сказати щось негативне, все гарне, якісне, буду купувати ще, дякую усій команді за гарну продукцію!
Лідія
03 серпня 2024
Якість куртки просто суперова! Підійшла ідеально. Покупкою залишилась дууууже задоволеною! Рекомендую!
Марія
23 грудня 2023
Замовляла для себе цю модель у бежевому кольорі, залишилася у захваті! Якість відповідає ціні, вона тепла і зручна. Рекомендую!