Де купувати одяг людині з нестандартною фігурою?

Де купувати одяг людині з нестандартною фігурою?

Виглядати стильно й модно хочуть усі. Усе, що для цього потрібно, — вміти вибирати й носити одяг. Звичайно, фінансова сторона — не остання в цьому питанні, але ми навмисно опускаємо «можливості» й акцентуємо увагу тільки «бажанні» і «виборі». І якщо з першим проблем немає (бути в тренді охочий чимало, і це природно), то з другим не все так гладко — у багатьох онлайн і офлайн магазинах асортимент одягу для «супер» чоловіків і жінок набагато вужчій, ніж для людей середньостатистичних розмірів.

ДЕ ОДЯГАТИСЯ ЛЮДИНІ, РОЗМІР ОДЯГУ ЯКОГО ВИХОДИТЬ ЗА МЕЖІ СТАТИСТИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ?


Ось і виходить, що за умови рівних фінансових можливостей, людині великій або з нестандартною фігурою вибрати річ у рази складніше, ніж «стандартним» людям. А іноді купити вподобаний одяг у потрібному розмірі й зовсім не можливо, особливо, коли мова заходить про комплекти в одному стилі: лижний або спортивний костюм.

Заради справедливості потрібно зазначити, що чимало брендів почали включати в лінійку своєї продукції батальні й мегабатальні розміри. Але цей крок розв’язує проблему лише частково, тільки для великих людей (і то не завжди). А що робити людям із нестандартними розмірами?

Тут можна заперечити, що на високих і струнких усе добре сидить. Зазвичай так і є. Ось тільки великі торгові марки майже не враховують параметри людей із ростом вище 180 см. І навіть якщо пощастило знайти багатий вибір спортивного одягу в широкій розмірній лінійці, то не факт, що костюмчик сяде невимушено, легко і поважно. Як це часто буває: верх може сидіти, як влитий, а низ не підходити за ростом або навпаки. У таких випадках людям доводиться звертатися до кравця й шити одяг на замовлення або підганяти вже з того, що максимально підходить.

Але є й інше рішення.

ЯКЩО У ВАС НЕСТАНДАРТНА ФІГУРА, ЯКЩО ВИ ЗАЗНАЄТЕ ТРУДНОЩІВ У ПІДБОРІ ОДЯГУ — ОДЯГАЙТЕСЯ У FREEVER!

І тоді недоречний комплімент «Яка красивий на вас одяг!» перетвориться в приємне «Як ви гарні в цьому одязі».


Спеціально для «супер» людей популярний український бренд одягу для спорту та активного відпочинку запустив програму «Одягайся за фігурою». Відтепер високий зріст, великий або нестандартний розмір фігури — не проблема, коли потрібно купити термобілизну, спортивний або лижний костюм в одному стилі.

З першого дня своєї роботи FREEVER випускає спортивний одяг у широкому діапазоні розмірів. Бренд завжди керується головним правилом: речі мають добре сидіти, відповідати віку, статусу, ситуації. І якщо для цього потрібен верх 52 розміру, а низ 48, то компанія зробить усе, щоби допомогти клієнту подати себе з найкращого боку.

Власне, в цьому і є суть програми «Одягайся за фігурою». Будь-який охочий може купити комплект термоодягу, лижного і спортивного костюма, обравши кофту і штани в потрібному розмірі. Що для цього потрібно?

  1. Визначтесь з моделлю одягу.
  2. Виберіть колір, розмір і додайте товар у кошик.
  3. На стадії оформлення замовлення, зв’яжіться з менеджером магазину й поясніть свою потребу. Вам без проблем підберуть розмір, відповідно до особливостей вашої фігури.

Ваш зріст, вага або фігура не стануть проблемою на шляху до того, що б виглядати стильно і красиво. Якщо вам сподобалася стаття, не забудьте підписатися на блог і поділитися посиланням у соцмережах із друзями. Завжди змінюйтесь на краще й любіть себе такими, якими ви є!