З чим носити жіночу жилетку на синтепоні - підбираємо образ

Жилетка — як вид верхнього одягу без рукавів і коміра, відома людству понад 1000 років. За цей час вона встигла побувати одягом жебраків й ярмаркових веселунів; у XVII столітті трансформуватися в камзол і стати частиною придворного наряду; до початку XIX століття вирости до ділового стилю в класичному костюмі «трійка», а в XX — перейти в жіночий гардероб і стати самостійним предметом одягу. В останні 10 років безрукавка набула великої популярності, особливо в стьобаному варіанті з капюшоном, водовідштовхувальним верхом і утепленою підкладкою на штучному наповнювачі. Про неї сьогодні й поговоримо.
У цій публікації розглянемо наступні питання:
- Матеріали для дутих жилетів.
- Оптимальний крій і довжина жіночих безрукавок.
- З чим носити жіночий стьобаний жилет на синтепоні?
- Відповідне взуття та аксесуари.
- Жіноча стьобана жилетка — модні луки 2021.
Особисто ми вважаємо стьобану жилетку неймовірною зручною і креативною. Якщо треба оновити свій денний образ для зустрічі в неформальному стилі або освіжити вечірнє вбрання для побачення, кращого рішення, ніж дута безрукавка складно знайти. Вона не просто зручний верх для міжсезоння. Стьобана жилетка це:
- відмінний варіант продемонструвати свої наряди без ризику для здоров’я;
- зручний спосіб утеплитися і спробувати модну багатошаровість;
- можливість вивести гламурний образ на новий рівень;
- паличка-виручалочка, коли не знаєш, що надіти.
Її можна носити цілий рік, використовуючи як додатковий теплий шар або, як самостійний верх. Жилетка прямого фасону в класичному білому або чорному кольорі зробить образ трохи більш суворим, а кольорові моделі в спортивному або casual стилі подарують легкий, розслаблений лук Водночас «недопуховик» вдало поєднується з більшістю речей жіночого гардероба, утворюючи основу не на один сезон. Усе це стало можливим, завдяки сучасному дизайну, хорошої функціональності й високотехнологічним матеріалам, з яких шиють стьобані жилети.
МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ДУТИХ ЖИЛЕТІВ
Технологія створення дутих жилетів має передбачає багаторазово простьобані (прострочені) два шара тканини — це верх виробу й підкладка. Між ними знаходиться третій шар — утеплювач. Для верху безрукавки використовують синтетичні тканини, у тому числі: таслан, дюспо, нейлон, поліестер, софтшелл (мембранна тканина). Вони мають гарну міцність, зносостійкість та естетично привабливий зовнішній вигляд. Усі тканини, крім мембранної, обробляються спеціальним просоченням для захисту від води. У «мембрани» ця властивість закладена ще на стадії виготовлення. Крім гарної вітро і водостійкості матеріал софтшелл має кращу паропроникність. Саме його часто вибирають для пошиття спортивних безрукавок.
Утеплювачем для жилетів виступають натуральні і штучні наповнювачі. До перших відносять пух птиці й шерсть тварин, а до других: синтепон, тінсулейт, біо-пух, холофайбер, файбертек. Докладно зупинятися на характеристиках кожного з них ми не будемо (про це ви можете прочитати тут), але коротко про головну перевагу й температурний режим деяких наповнювачів скажімо.
- Натуральний пух — вважається най ефективним утеплювачем. Жилети на підкладці з пуху мають мінімальну вагу, дору гігроскопічність (пух легко відводить пар від тіла назовні) і низьку теплопровідність. Одяг дуже теплий, але коштує дорожче інших.
- Синтепон — температурний режим до -10 ° С. Головна перевага стьобаних жилетів на синтепоні — це доступна ціна (найнижча в класі штучних утеплювачів).
- Ізософт — це відчуття комфорту в діапазоні температур + 5 °С до — 20 °С. Головна перевага — дуже теплий жилет (1 шар Ізософт замінює 4 шари Синтепону).
- Холофайбер — надійно захищає від холоду, навіть в — 25 °С. Головна перевага — найкращий аналог пуху. Для тих, кому натуральні утеплювачі протипоказані через алергічні реакції організму, холофайбер — це відмінна альтернатива. Але жилети й куртки на холофайбері відрізняються обсягом.
- Тинсулейт — це чемпіон теплоізоляції, матеріал відмінно зберігає тепло тіла, навіть в — 30 ° С. До того ж він найтонший і формостійкий. Стьобані жилети на Тінсулейті відрізняються малим об’ємом (зовсім тоненькі) й дуже теплі.
Який висновок можна зробити?
В умовах українського міжсезоння й зим теплоощадних властивостей вищезазначених наповнювачів цілком достатньо, щоби в одязі було комфортно. Усі матеріали відмінно утримують тепло, захищають від холодного пронизливого вітру й не вибагливі у догляді (крім пуху). Якщо ви не хочете переплачувати — дутий жилет на синтепоні буде відмінним рішенням для помірно холодної осені і весни. Для більш холодного сезону вибирайте більш дорогі варіанти наповнювача.
ОПТИМАЛЬНИЙ КРІЙ Й ДОВЖИНА ЖІНОЧОГО СТЬОБАНОГО ЖИЛЕТА
Ринок жіночих стьобаних безрукавок пропонує великий вибір фасонів цього зручного верхнього одягу. Одні здатні вигідно підкреслити переваги фігури, інші допомагають її скорегувати, а треті — приховати недоліки. Але є й універсальні, які підходять усім без винятку.
Розрізняють чотири основних види крою:
- приталений,
- подовжений,
- трапеція,
- прямий.
Жіночий жилет приталеного крою — цей варіант, що легко збалансовує фігуру й наближає візуальний образ до ідеалу «90–60–90». Модель добре підходить модницям невисокого зросту.
Органічно доповнює будь-який образ і легко поєднується з більшістю речей жіночого гардероба — подовжений стьобаний жилет. Така безрукавка виглядає елегантно й робить фігуру більш стрункою.
Для високих дам і дівчат із фігурою «груша» ідеальним варіантом буде жіноча стьобана жилетка трапецієподібного крою. Вона ж, але з акцентом на талії — це безпрограшний варіант для жінок з фігурою «пісочний годинник».
Якщо хочете виглядати завжди вдало, модно і стильно, вибирайте стьобану безрукавку прямого крою. Це най універсальний крій: він нівелює недоліки фігури й підкреслює пропорційне співвідношення параметрів плечей, стегон і талії жіночого тіла. Підходить всім модницям без винятку, незалежно від віку і статури.
За довжиною стьобані жилети бувають:
- укорочені — вище талії;
- короткі — до талії;
- подовжені — до середини стегна або до коліна;
- довгі — нижче коліна або в підлогу.
З ЧИМ НОСИТИ ЖІНОЧІ СТЬОБАНІ ЖИЛЕТИ НА СИНТЕПОНІ?
З пальто.
У сезоні 2021–2022 в тренді багатошаровість, тому жіночий стьобаний жилет на синтепоні, надітий поверх пальто або тонкої шкіряної куртки, буде на піку моди. Обов’язкова умова — безрукавка має бути не об’ємною.
Зі светром.
Як і раніше актуально традиційне поєднання дутої жилетки на синтепоні і джемпера, в’язаного светра, молодіжного світшота, худі або лонгсліва.
З довгим пуховиком або зимовою курткою.
Тонка безрукавка всередині об’ємного пуховика виглядає органічно. Повної гармонії можна досягти, якщо вибрати обидві речі в одній колірній гамі. А справжній тотал-лук ви отримаєте, якщо у дутій жилетці й пуховика буде схожий візерунок стежки.
Із костюмом.
Якщо в міжсезоння стоїть гарна погода, а ви добираєтеся в офіс на авто, то нема потреби одягатися в дублянку або пальто. Утепліться поверх брючного костюма стильною дутою безрукавкою в одному кольорі із рукавичками й туфлями.
З джинсами або вільними штанами.
До укороченого жилета підійдуть абсолютно будь-які моделі джинс і штанів у повсякденному, діловому та спортивному стилі, обтислого, прямого, звуженого й розкльошеного крою.
Жилет оверсайз слід поєднувати тільки зі звуженими штанами і джинсами.
ВЗУТТЯ Й АКСЕСУАРИ
Дута жилетка на синтепоні відмінно поєднується з різним взуттям, у тому числі:
- з кросівками, кедами й мокасинами;
- з черевиками на високій платформі й замшевими чобітьми;
- з ботильйонами, челсі, уги, сліпонами й сандалями;
- зі шкіряними туфлями й модельним взуттям на шпильці.
Звичайно такий універсальний предмет одягу, як жилет передбачає використання прикрас та аксесуарів. Ними можуть бути: окуляри, всілякі сумки (в тому числі й поясні), шарфи, біжутерія, в’язані шапки, кепки, пов’язки, бандани.
ЖІНОЧІ СТЬОБАНІ ЖИЛЕТИ — МОДНІ ЛУКИ 2021
Невипадково кілька сезонів поспіль жіноча стьобана жилетка на синтепоні є частиною модних образів. Це ідеальний верхній одяг для носіння в перехідний час року. Аутфіти з дутою безрукавкою виходять дуже виразними й незабутніми.
Світло-коричнева безрукавка на синтепоні й темно-сині джинси скіни подарують легкий і комфортний ансамбль для вихідного дня в парку або шопінгу.
Практичний лук в стилі casual створить тандем зі стьобаного жилета й чорних легінсів. Це відмінний ансамбль для «божевільного» дня. Чорні замшеві ботильйони на шнурках додадуть образу суворості.
Розкутий буденний ансамбль для прогулянок або ж вишуканий вечірній образ для зустрічей з подругами подарує темно-синя безрукавка під сіре пальто й чорні штани в смужку. Бежеві шкіряні туфлі органічно доповнять цей наряд.
Якщо запланований насичений день, тандем білого светра з довгим рукавом та асиметричною строкатою спідницею органічно доповнить подовжений стьобаний жилет небесно-блакитного кольору. Підбираючи взуття, можна трохи поекспериментувати й завершити лук білими шкіряними гостроносими ботильйони.
Мабуть, на цьому все.
І на правах реклами, дозвольте вам нагадати.
Freever.ua — той самий інтернет-магазин, який вибирають, щоби купити стильні стьобані жіночі жилети сезону 2021 c швидким доставленням в Одесу, Київ, Дніпро або будь-яке інше місто України. Ми впевнені, ви оціните значний асортимент провідного українського виробника. У колекції бренду представлені найактуальніші моделі дутих жилетів - від найтепліших і практичних до ошатних і ексцентричних.