Технології, матеріали і крій гірськолижних курток FREEEVER

Технології, матеріали і крій гірськолижних курток FREEEVER

Лижна куртка Freever — технічна начинка з елегантним стилем.

Щорічно все більше й більше українців обирають лижну куртку Freever не тільки, як зручну екіпіровку для занять спортом, а і, як звичайний верхній одяг для повсякденного використання в холодну пору року. Від інших представників зимового гардероба одяг відрізняє низка унікальних технологій.

 1. Мембрана.
 2. Freever 4-WAY.
 3. Freever RIPSTOP.
 4. Freever LOFT SYSTEM.
 5. Freever TERMO SYSTEM.
 6. Додаткова вентиляція.
 7. Артикулювати крій ліктів.
 8. Проклеєні шви для захисту від атмосферних явищ.

1. Мембрана тканина.

Активний рух на лижному схилі передбачає підвищене потовиділення. Тому гірськолижний одяг маж бути зроблений таким чином, щоби зайве тепло і волога вільно покидали її, не накопичуючись зсередини, позаяк це веде до швидкого переохолодження. Крім того, куртка і штани повинні надійно захищати від вітру і снігу — джерела холоду, вогкості і води.

Мембрана тканина

На сьогодні ідеальним рішенням для лижного одягу, через яке точно не буде проблем із паропроникністю, вітро і влагозахистом є мембранна тканина (в повсякденній мові її іноді називають просто мембрана). Це такий вид тканини, яка завдяки своїй особливій структурі дозволяє залишатися сухим під дощем, водночас тіло не пріє через нестачу повітря. Саме такий комфорт забезпечують гірськолижні куртки Freever.

2. Технологія Freever 4-WAY — це чудова посадка з повним діапазоном рухів.

У правильно підібраному розмірі гірськолижні костюми й куртки Freever з технологією 4-WAY сидять точно за фігурою, не настовбурчуються й не пузиряться. Одяг м’яко підкреслює силует і надає образу легкості й підтягнутості. Водночас він абсолютно не сковує рухи.

Технологія Freever 4-WAY

Ви можете кататися в будь-якому стилі, з максимальним для себе зручністю виконувати повороти, нахили, присідання, не відчуваючи будь-якого дискомфорту. Секрет у тому, що верхня тканина за технологією 4-way, прекрасно тягнеться (і також швидко відновлюється) у поздовжньому й поперечному напрямках. Це дає велику свободу рухів і довго зберігає прекрасний зовнішній вигляд. Лижні куртки з технологією 4-WAY — помітно м’якше й еластичніше інших.

3. Технологія Freever RIPSTOP — це висока міцність і зносостійкість.

Лижні куртки з тканиною, що виконана за технологією ripstop (або ripstop, ріпстоп) мають високу міцність і стійкістю до розривів та проколів. У структурі тканини використовуються армовані нитки з поліестеру або нейлону. Вони вплітаються в тканину хрест-навхрест на відстані від 5 до 8 мм один від одного. Підсилюючи волокна трохи більше в обсязі, ніж основні волокна тканини тому на готовому полотні виділяється візерунок у клітинку. Переваги тканини рип-стоп:

Технологія Freever RIPSTOP

 • Міцність. Навіть якщо на полотні утворилася діра, вона не розповзеться й не збільшиться в розмірі.
 • Стійкість до деформації і стирання. Речі не мнуться, не сідають, не розтягуються, що не скочуються.
 • Водостійкість. Вологу тканина ріпстоп не пропускає, а після прання сохне дуже швидко.
 • Морозостійкість — тканина легко витримує багатократне поперемінне заморожування і відтавання без видимих ознак руйнування й без зниження міцності.

Лижні куртки з технологією rip-stop — жорсткіше інших. Одяг важко вбити або зносити. Йому не страшні значні механічні навантаження, і розірвати його — практично неможливо. Тому куртки Ріп-стоп призначені насамперед для людей, що перебувають в екстремальних умовах. Для «рип-стоп» тканини характерно легке шелестіння, а її еластичність практично нульова. Водночас в куртці дуже комфортно,, завдяки ергономічному крою.

4. Технологія Freever LOFT SYSTEM — це теплий, м’який і повітряний на дотик наповнювач.

Передовий синтетичний утеплювач Freever Loft System призначений для використання в одязі, від якої очікують високу теплоізоляцію попри малу вагу, і здатність зберігати тепло, навіть у намоклому стані. Loft System не пропускає холод, створює ефективний тепловий бар’єр і допомагає тілу зберігати тепло. Він в 10 разів легше «звичайних» синтетичних утеплювачів, та водночас утримує тепла у двічі більше.

Багато охочих використовувати гірськолижну куртку Freever «не за призначенням» сумніваються в тому, що вона досить тепла. Адже товщина її наповнювача тонше, ніж у зимової куртки чи пуховика. Так, дійсно, товщина наповнювача менше. Але не забувайте, що одяг для фрірайду має бути одночасно зручним, легким і теплою. Мається на увазі, що в лижній куртці людина буде активна, і на ній ще буде, як мінімум, один шар одягу, наприклад, термобілизна. Тому, для неспішної прогулянки в лютий мороз, досить піддягти флісову кофту, і ви точно не змерзнете.

5. Технологія Freever TERMO SYSTEM — це підкладка, яка віддзеркалює і зберігає власне тепло людини.

Підкладка лижної куртки / костюма Freever оснащена технологією Termo System. Велика кількість сріблястих точок, розташованих на внутрішній стороні куртки віддзеркалюють власне тепло людини. Водночас термо-підкладка не перешкоджає терморегуляції: зайве випаровування тіла вільно виводиться назовні.

Технологія Freever TERMO SYSTEM

6. Додаткова вентиляція

Мембранна тканина успішно розв'язувати питання відведення зайвих випарів тіла, але є ситуації, коли мембрана не справляється. Під час інтенсивного катання в теплу погоду, тіло виділяє стільки тепла і вологи, що комфортний теплообмін порушується.

Додаткова вентиляція

Для таких випадків передбачена вентиляція — низка технологічних отворів в одязі (на куртці - з боків під рукавами, на штанях - на внутрішній частині стегон), які до моменту використання закриті блискавкою. Отвори захищені дрібною сіткою — вона трохи гасить силу вітру й затримує сніг. Ступінь розкриття блискавки задає кількість вхідного повітря, відповідно й рівень комфорту.

7. Артикульований крій ліктів.

Він враховує особливості руху під час катання. З одного боку, він забезпечує потрібну свободу дій, а з іншого — дозволяє одягу щільно облягати тіло, створюючи компактний і комфортний силует. На куртках артикульований крій застосовується в районі плечей і ліктів, а на штанах — у районі колін.

8. Проклеєні шви для захисту від атмосферних явищ.

Усі внутрішні шви в лижних куртках і костюмах Freever не просто міцні, а надміцні. Для того, щоби вони були повністю вітро і вологонепроникні їх проклеюють (герметизують) з внутрішньої сторони спеціальною стрічкою за високої температури. Вироби з проклеєними швами, не промокають, навіть під час сильної зливи.

Проклеєні шви для захисту від атмосферних явищ

Український бренд постійно розширює асортимент продукції і впроваджує нові технології, спрямовані на підвищення якості, комфорту й безпеки екіпіровки. При порівняно доступних цінах, гірськолижні речі Freever відрізняються чудовою якістю і власним стилем. Великий вибір за дизайном й колірною гамою гарантує можливість купити гірськолижну куртку, що максимально відповідає вашому смаку й перевагам.